Autoservis

Okrem rýchloservisu Vám tiež ponúkame kompletné služby autoservisu ako sú:

Mechanické

 1. Opravy motorov
 2. Výmeny rozvodov
 3. Opravy alternátorov, štartérov, spojky
 4. Opravy riadenia
 5. Opravy náprav – výmeny ramien, silenblokov, stabilizátorov
 6. Výmeny tlmičov
 7. Výmeny chladičov
 8. Výmeny a opravy výfukov
 9. Výmena ložísk a nábojov kolies
 10. Všetky ostatné mechanické práce – stačí sa informovať

Klampiarske a lakovacie práce – opravy vozidiel po dopravných nehodách, výmeny karosárskych dielov, lakovanie vozidiel alebo jednotlivých dielov karosérie

Geometria – nastavovanie geometrie náprav na špičkovom zariadení HawkEye. Geometriu náprav sa odporúča robiť každých 15.000 km alebo to každom servisnom úkone na samotnej náprave alebo riadení.

STK a EK– pripravujeme vozidla na technickú a emisnú kontrolu. Pokiaľ máte záujem vieme Vaše vozidlo na tieto kontroly aj vziať a absolvovať ich za Vás, čím Vám ušetríme Váš čas.

Výmeny čelných skiel – u náš si môžete dať taktiež vymeniť prasknuté čelné okno Vášho vozidla

Poistné udalosti – v prípade, že Vám na vozidle vznikla poistná udalosť, vieme Vám aj stým pomôcť. Vozidlo môžete priniesť k nám a všetky úkony spojené s poistnou udalosťou budú realizované u nás. Po dohode je možné riešiť Vašu poistnú udalosť aj formou tzv. krycieho listu od poisťovne.

Odťahová služba – mali ste dopravnú nehodu, alebo sa Vám pokazilo auto? Zavolajte nám a my Vám zabezpečíme jeho odťah buď k nám alebo tam kam si poviete vy. Odťah Vám vieme zabezpečiť v rámci celej EU.

Cena

Ceny všetkých autoservisných úkonov sa určujú individuálne. Stačí ak nám zavoláte a my Vám vypočítame presnú cenu za ktorú vieme Vašu požiadavku zrealizovať.

Na všetky servisné úkony je potrebné sa objednať telefonicky alebo e-mailom.

Ku všetkým servisným úkonom Vám vieme dodať samozrejme aj materiál podľa Vašich prianí, no tiež je možné si k nám priniesť aj vlastný materiál (v takomto prípade ale dávame záruku iba na prácu, prípadné škody spôsobené Vašim materiálom neakceptujeme).

Zákaznícky komfort

Nakoľko nám záleží na Vašom pohodlí, poskytujeme pre Vás pri objednávke akýchkoľvek služieb s konečnou cenou vyššou ako 20,- Eur nasledovné služby ZDARMA:

 1. PICK UP – Vaše auto si preberieme u Vás na adrese, v rámci Bratislavy, ktorú si určíte a po vykonaní Vami objednaných služieb Vám ho na rovnakú adresu privezieme. To celé zdarma pri objednávke nad 20,- Eur.
 2. ODVOZ A DOVOZ ZÁKAZNÍKA – v prípade, že Vám služba PICK UP nevyhovuje, môžete svoje vozidlo priviesť k nám sami a pokiaľ to bude potrebovať tak Vás odvezieme kam si určíte v rámci Bratislavy. Táto služba je taktiež zdarma pri objednávke nad 20,- Eur.

....objednať